Rangevision NEO
для шкіл та університетів
3D сканер, який дозволяє отримувати 3D моделі об'єктів з точністю до 0.06 мм й ступенем деталізації 0.18 мм.

Сканер оптичний і працює з LED структурованим підсвічуванням. Захоплення зображення виконує 2 камери по 2 Mpx кожна, при цьому сканер захоплює колір і дрібні деталі. Підтримує автоматичний режим сканування, що дуже актуально для новачків, учнів та студентів - Вам не доведеться вивчати масу налаштувань, щоб отримати якісні скани.

RangeVision NEO сумісний з фірмовим програмним забеспеченням RangeVision ScanCenter, яке якісно обробляє скани і перетворює їх в реалістичну 3D модель. Оновлення ПО безкоштовно.

Сканер NEO не вимагає зовнішнього живлення і підключається до комп'ютера через USB 3.0. Сам сканер важить 1 кг.
Вітаю Вас! Розпочнемо Ваше знайомство із RangeVision Neo. Ми підготували лаконічний опис ключових особливостей цього 3D сканера, який, на нашу думку, є кращим варіантом у світі серед рішень вартістю до 3000 EUR.
Зоряна Соловій, M.Eng.
Інженерна підтримка Ultimaker Ukraine та RangeVision Ukraine
3D сканер, який надійно захищений та який легко транспортувати
Модель сканера NEO поставляється у зручному пластиковому кейсі, в якому на основі з пінополістиролу розміщуються всі компоненти пристрою
Неймовірно мінімальний час, який потрібен для початку роботи
Після розпакування сканер практично готовий для роботи. Досить встановити сам модуль сканування на штатив та опційно виставити перед сканером поворотний стіл - починаємо сканування!. Простота забезпечується завдяки поєднанню в одному корпусі проектора й двох камер, що додатково спрощує і скорочує час калібрування.
Високий рівень ергономіки та автономності
На самому корпусі скануючого блоку прибрані всі зайві кнопки і роз'єми. Ми бачимо позаду тільки HDMI та USB роз'єми, а фронтальна частина має лише самі камери й вікно проектора.
Так само піддався оптимізації і процес підключення 3D сканера до комп'ютера. Тепер для роботи і активації пристрою потрібно просто під'єднати спарений USB/HDMI кабель і запустити програмне забеспечення Scan Center. Розумна система визначить модель сканера і забезпечить живленням по USB сам скануючий блок. Окремо підключати його до мережі, як в інших моделях (PRO, Spectrum), не потрібно.
Рішення завдань, які зазвичай вирішуються більш дорогими та технологічними моделями 3D сканерів
Рівень автоматизації та продукту в цілому, коли є можливість отримати високий рівень точності та непоганий рівень роздільної здатності, дозволяє відразу отримати вкрай прийнятний результат навіть новачкам! У цьому сегменті пристрій створює впевнену конкуренцію 3D сканерам Einscan SE, Einscan SP та іншим подібним пристроям, перевершуючи їх в якості поверхні і не поступаючись у простоті використання.
Характеристики 3D сканера RangeVision Neo
Розмір зони сканування, мм
240-300
Максимальна точність, мм
0,06
Роздільна здатність, мм
0,18
Число/роздільна здатність камер, шт/MP
2 / 2
Розширення файлів, які експортуються
stl, obj, ply, ptx
Режими сканування
вільне сканування, сканування на поворотному столі, сканування з маркерами
Комплект поставки 3D сканера RangeVision Neo
Гарантія
При купівлі 3D сканера Neo Ви отримуєте безкоштовну річну гарантію, яку на території України надає виключно наша компанія ТОВ "ЕКСТРУЗІЯ В РУСІ".

Після закінчення гарантії ви можете придбати новий гарантійний пакет. Клієнтська підпримка здійснюється на весь період всього життєвого циклу 3D сканера.

Клієнтський сервіс по телефону, електронній пошті 7 днів на тиждень з 9.00 ранку до 20.00 вечора.

Після купівлі 3D сканера RangeVision Neo для Вас буде проведене всеохоплююче навчання з роботи 3D сканера.

3D сканер
3D сканер RangeVision Neo поставляється у зібраному вигляді у спеціальному захисному кейсі. Всередині кейсу Ви знайдете скануючий блок, трипод, поворотний стіл, 1 блок живлення для поворотного столу, інструкція з використання, 2 дошки та 2 підставки для калібрування, дві флешки із програмним забеспеченням та ліцензійним ключем, кабель HDMI / USD, подовжувач 4 входи USB та 1 вхід HDMI. Достатньо 2 хвилин, щоб розпочати роботу із сканером. При вазі 0.8 кг, габарити 3D сканера, складають 230 х 220х 210 мм.3D сканер
RangeVision Neo
2750
Ціна включає в себе ПДВ.
EXW.
Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком у гривні.

Безпечна доставка до будь-якого міста України оператором
Нова Пошта: 45 Євро
3D сканер
RangeVision Neo
2750
Ціна включає в себе ПДВ.
EXW.
Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком у гривні.

Безпечна доставка до будь-якого міста України оператором
Нова Пошта: 45 Євро
Ваш запит тут
Також Ви можете задати питання щодо 3D сканера RangeVision Neo у формі нижче. Дякуємо Вам!
Зоряна Соловій, M.Eng.
Інженерна підтримка Ultimaker Ukraine та RangeVision Ukriane
comments powered by HyperComments
Як нас знайти? Все просто!
Багатоканальний телефон +38067 404 36 16
Телефон для питань щодо технічного оснащення принтера, його можливостей та запису на тест-драйв в нашому шоу-руміsupport@eim3d.com
вул. Олекси Тихого (колишня Виборзька), 103, метро Берестейська, Київ, Україна