Rangevision Spectrum
Дуже точний професійний 3D сканер, що дозволяє отримувати 3D моделі об'єктів з високою точністю (до 0.04 мм) й великим ступенем деталізації (0.072 мм).

В цьому 3D сканері вдало поєднується компактність настільних рішень та можливості для професійного використання. Головна його перевага - це можливість сканувати з високою роздільною здатністю у кольорі як маленькі (від 1 см), так і середні та великі об'єкти (до 3 метрів) завдяки встановленим промисловим камерам з роздільною здатністю 3.1 мегапікселів та трьом змінним зонам вимірювання.
Якщо Ви вже все знаєте про RANGEVISION SPECTRUM, просимо Вас одразу перейти за посиланням до розділу нашої комерційної пропозиції. Якщо Ви бажаєте дізнатися більше про можливості цього професійного 3D сканера, тоді Пан Олег познайомить Вас з цим чудовим апаратом!
Вітаю Вас! Розпочнемо Ваше знайомство із Spectrum. Натисніть кнопку play на відео нижче - Ви побачите мій відеоогляд цього інженерного пристрою. Після цього відео ми підготували лаконічний опис ключових особливостей цього кращого у світі універсального 3D сканера. Саме так - кращого! Наступна інформація продемонструє це!
Олег Кірєєв, M.Eng./MBA
Інженерна підтримка RangeVision Ukraine та Ultimaker Ukraine

Характеристики 3D сканера Spectrum

Розмір зони сканування, мм
100-133
210-280
390-520

Максимальна точність, мм
0,04
Роздільна здатність, мм
0,072-0,26
Число/роздільна здатність камер, шт/MP
2 / 3,1
Розширення файлів, які експортуються
stl, obj, ply, ptx
Режими сканування
вільне сканування, сканування на поворотному столі, сканування з маркерами
Комплект поставки 3D сканера Spectrum
Гарантія
При купівлі 3D сканера Spectrum Ви отримуєте безкоштовну трирічну гарантію, яку на території України надає виключно наша компанія ТОВ "ЕКСТРУЗІЯ В РУСІ". Ця гарантія поширюється на всі компоненти Spectrum.

Після закінчення гарантії ви можете придбати новий гарантійний пакет. Клієнтська підпримка здійснюється на весь період всього життєвого циклу 3d сканера.

Клієнтський сервіс по телефону, електронній пошті 7 днів на тиждень з 9.00 ранку до 20.00 вечора.

Після купівлі 3D сканера RangeVision Spectrum Вам буде надане всеохоплююче навчання з роботи 3D сканера.

3D сканер
3D сканер RangeVision Spectrum поставляється у зібраному вигляді у спеціальному захисному кейсі. Всередині кейсу Ви знайдете проектор Dell, дві промислові 3,1 MP камери, трипод, поворотний стіл, 2 блоки живлення, інструкцію з використання, 3 дошки та 3 підставки для калібрування, дві флешки із програмним забеспеченням та ліцензійним ключем, кабель HDMI / USD, подовжувач, 4 входи USB та 1 вхід HDMI. Достатньо 5 хвилин, щоб розпочати роботу із сканером. При вазі 1.65 кг, габарити 3D сканера, складають 342 х 270х 220 мм.
Аксесуари
До комплектації аксесуарів 3D сканера RangeVision Spectrum відносяться: додатковий кабель USB x2HDMI;
2 балони матуючого спрея AESUB 400ml, 2 набори маркерів, та настільне кріплення (щоб працювати без трипода, вільно переміщуючи 3D сканер навколо моделі).3D сканер
RangeVision Spectrum
6100
Ціна включає в себе ПДВ.
EXW.
Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком у гривні.

Безпечна доставка до будь-якого міста України оператором
Нова Пошта: 45 Євро3D сканер
RangeVision Spectrum
6100
Ціна включає в себе ПДВ.
EXW.
Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком у гривні.

Безпечна доставка до будь-якого міста України оператором
Нова Пошта: 45 ЄвроВаш запит тут
Також Ви можете задати питання щодо 3D сканера RangeVision Spectrum у формі нижче. Дякуємо Вам!
Зоряна Соловій, M.Eng.
Інженерна підтримка Ultimaker Ukraine та RangeVision Ukriane
comments powered by HyperComments
Ви можете записатися на тест-драйв 3D сканера RangeVision Spectrum та завітати до нашого шоу-руму, який знаходиться за адресою: Київ, вул. Олекси Тихого (колишня Виборзька), 103.
Під час Вашого візиту до нашого виставкового залу ми продемонструємо Вам процесс 3D сканування на цікавому прикладі (скульптура, модель двигуна чи авто).

Після закінчення Вашого візиту до нас Ви:

- будете ознайомлені з принципами 3D-сканування;
- вивчите основи роботи в програмах Scancenter NG та Geomagic Wrap та дізнаєтесь про методи управління параметрами 3D сканування, обробки одержуваних моделей;
- опануєте техніку 3D-сканування;
- отримаєте знання про методи та навички обробки одержуваних 3D-сканів, а також вміння будувати єдину модель методом зшивання по опорних точках, методом сканування із використанням маркерів та поворотного столу;
- дізнаєтесь, коли краще використовувати матовий спрей, а коли окис титану.

Для запису на тест-драйв 3D сканера просто напишіть нам листа на support@eim3d.com або зателефонуйте за номером +380674043616

До зустрічі! Буде цікаво!


Як нас знайти? Все просто!
Багатоканальний телефон +38067 404 36 16
Телефон для питань щодо технічного оснащення сканерів, їх можливостей та запису на тест-драйв в нашому шоу-руміsupport@eim3d.com
вул. Олекси Тихого (колишня Виборзька), 103, метро Берестейська, Київ, Україна
Підтримка RangeVision
Залишить Ваш номер телефону та ми зателефонуємо Вам!
Або зателефонуйте нам самостійно!
+380674043616