Rangevision PRO
Професійний метрологічний 3D сканер, що дозволяє отримувати 3D моделі об'єктів з дивовижно високою точністю до 0.018мм й великим ступенем деталізації (0.072 мм).

Це універсальна система високоточного 3D-сканування. Завдяки змінним комплектам оптики, за допомогою PRO ви зможете швидко і якісно оцифровувати об'єкти розміром від 0,5 см до 5 метрів. RangeVision PRO оснащується Full HD проектором та високоточною промисловою оптикою із роздільною здатністю 6 MP. Він прекрасно підходить для вирішення інженерних і дослідницьких завдань з 3D-сканування, для контролю якості, реверс-інжинірингу та виробничих потреб.
Вітаю Вас! Розпочнемо Ваше знайомство із сканером PRO 6М. Натисніть кнопку play на відео нижче - Ви побачите наш презентаційний відеоогляд цього інженерного пристрою. Після цього відео ми підготували лаконічний опис ключових особливостей цього кращого у світі універсального метрологічного 3D сканера. Саме так - кращого! Наступна інформація продемонструє це!
Олег Кірєєв, M.Eng./MBA
Інженерна підтримка RangeVision Ukraine та Ultimaker Ukraine
Характеристики 3D сканера PRO 6M
Розмір зони сканування, мм
50-66
100-133
225-300
345-460
Максимальна точність, мм
0,018
Роздільна здатність, мм
0,04-0,15
Число / роздільна здатність камер, шт/MP
2 / 5
Розширення файлів, які експортуються
stl, obj, ply, wrl, ascii, ptx
Режими сканування
вільне сканування, сканування на поворотному столі, сканування з маркерами
Комплект поставки 3D сканера PRO 6М
Гарантія
При купівлі 3D сканера PRO 6М в отримуєте безкоштовну річну гарантію, яку на території України надає виключно наша компанія ТОВ «ЕКСТРУЗІЯ В РУСІ».

Після закінчення гарантії ви можете придбати новий гарантійний пакет. Клієнтська підпримка здійснюється на весь період всього життєвого циклу 3d сканера.

Клієнтський сервіс по телефону, електронній пошті 7 днів на тиждень з 9.00 ранку до 20.00 вечора.

Після купівлі 3D сканера RangeVision PRO 3M або PRO 6M для Вас буде проведене всеохоплююче навчання з роботи 3D сканера.
3D сканер
3D сканер RangeVision PRO 6M поставляється у зібраному вигляді у спеціальному захисному кейсі. Всередині кейсу Ви знайдете скануючий блок, набір оптики, трипод, поворотний стіл, 2 блоки живлення, інструкція з використання, 3 дошки та 3 підставки для калібрування, дві флешки із програмним забеспеченням та ліцензійним ключем, кабель HDMI / USD, подовжувач 4 входи USB та 1 вхід HDMI. Достатньо 3 хвилини, щоб розпочати роботу із сканером. При вазі 6.5 кг, габарити 3D сканера складають 384 х 321х 240 мм.
Аксесуари
Додатково можливо замовити матуючий спрей Aesub або транспортний кейс для сканера.Ваш запит тут
3D сканер
RangeVision PRO 6M
18 950 Євро
Ціна включає в себе ПДВ та починає діяти протягом грудня 2021 року. З січня 2022 року ціна повертається до рівня 24000 Євро з ПДВ.
EXW
Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком у гривні із 100% передоплатою. 
3D сканер
RangeVision PRO 6M
18 950 Євро
Ціна включає в себе ПДВ та починає діяти протягом грудня 2021 року. З січня 2022 року ціна повертається до рівня 24000 Євро з ПДВ.
EXW
Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком у гривні із 100% передоплатою. 
Також Ви можете задати питання щодо 3D сканера RangeVision PRO 6M у формі нижче. Дякуємо Вам!
Зоряна Соловій, M.Eng.
Інженерна підтримка Ultimaker Ukraine та RangeVision Ukriane
comments powered by HyperComments
Ви можете записатися на тест-драйв 3D сканера RangeVision
PRO 6M та завітати до нашого шоу-руму, який знаходиться за адресою: Київ, вул. Олекси Тихого (колишня Виборзька), 103.
Під час візиту до нашого виставкового залу, ми продемонструємо Вам процесс 3D сканування на цікавому прикладі (скульптура, модель двигуна чи авто).

Після закінчення Вашого візиту до нас Ви:

- будете ознайомлені з принципами 3D-сканування;
- вивчите основи роботи в програмах Scancenter NG та Geomagic Wrap та дізнаєтесь про методи управління параметрами 3D сканування, обробки одержуваних моделей;
- опануєте техніку 3D-сканування;
- отримаєте знання методів та володіння навичками обробки одержуваних 3D-сканів, а також вміння будувати єдину модель методом зшивання по опорних точках, методом сканування із використанням маркерів та поворотного столу;
- дізнаєтесь, коли краще використовувати матовий спрей, а коли окис титану.

Для запису на тест-драйв 3D сканера просто напишіть нам листа на support@eim3d.com або зателефонуйте за номером +380674043616

До зустрічі! Буде цікаво!


Як нас знайти? Все просто!
Багатоканальний телефон +38067 404 36 16
Телефон для питань щодо технічного оснащення принтера, його можливостей та запису на тест-драйв в нашому шоу-руміsupport@eim3d.com
вул. Олекси Тихого (колишня Виборзька), 103, метро Берестейська, Київ, Україна
Підтримка RangeVision
Залишить Ваш номер телефону та ми зателефонуємо Вам!
Або зателефонуйте нам самостійно!
+380674043616